הלוואות לעסקים

אשראי לעסקים בישראל

מספר העסקים במשק גדל במהלך השנים האחרונות באופן עקבי, וכיום יש כ-540 אלף עסקים במשק הישראלי.
כאשר בודקים את התרומה של העסקים הקטנים והבינוניים לתעסוקה במשק, ניתן לראות שרוב מקומות העבודה החדשים במגזר העסקי הם מקומות עבודה בעסקים קטנים ובינוניים.
עסקים אלו תרמו מעל ל-60% ממקומות העבודה החדשים בשנים האחרונות.
בשנת 2016, לדוגמה, עסקים קטנים ובינוניים הוסיפו למשק כ-60 אלף משרות חדשות נטו (תוספת משרות לאחר קיזוז משרות שנעלמו). 

אותם העסקים מגיעים ליום שבו הם נזקקים להלוואה לצורך מימון הון חוזר הנוצר כתוצאה מפער תזרימי, או השקעה לצורך הרחבת הפעילות העסקית. 
בין אם זה מדובר ברעיון עסקי שעוד לא קרם עור וגידים, או עסק קיים הפועל כבר זמן מה.
לנהל עסק כרוך בהוצאות רבות – שכירות, משכורות, ציוד, פערי תזרים ועוד.
כדי להתאים את החזון העסקי שקיים בראש למציאות, הרבה עסקים פונים לבקשת הלוואות מהבנקים, אך נתקלים בקשיים וסירובים בדרך, ועמידה בסטנדרטים שלא תמיד תואמים את המצב שלהם. 

להלוואה בתנאים מעולים השאירו פרטים

איך בכלל מקבלים הלוואה?

כיום, דרישות הבנקים הינם הכנת תכנית עסקית מקצועית ומפורטת המסבירה כיצד אותו בעל העסק הזקוק לאשראי יחזיר את ההלוואה המבוקשת. 
כמו כן,  לבנק ישנן מכסות מסוימות של אשראי אותן הם יכולים להעניק לבעלי עסקים וכן ישנם אפילו מגזרים שלמים שלהם הם לא מעניקים אשראי כמעט כלל.
כגון: מסעדות, קבלנים, חנויות בגדים ועוד.
לכן, על מנת לקבל הלוואה מהבנק, הבנק ממליץ לפנות לקרנות השונות – הקרן בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים, הסוכנות היהודית ועוד.

על כן, המדינה, תורמים יהודים ופילנטרופים נוספים הקימו את הקרנות השונות, לצורך סיוע לעסקים קטנים לקבלת האשראי הנצרך להם לקידום העסק. אנו באובליגו פתרונות מימון בעלי ניסיון וקשרים עם אותם הקרנות השונות המסייעות לבעלי העסקים השונים לגייס את האשראי המבוקש. אנו עושים זאת,  על ידי כתיבת תכנית עסקית המתאימה לעסק שלכם וכן פניה לקרן המתאימה, או כל גוף אחר שיסייע לכם להשיג את ההלוואה והמתאים ביותר לעסק שלכם.

קרנות המימון

להלוואות לעסקים

בישראל ישנן מספר קרנות המסייעות בקידום עסקים קטנים ובינוניים אשר זקוקים לאשראי ותזרים מזומנים חדש. הנה כמה מהן:

הקרן בערבות המדינה – קרן שהוקמה ע"י המדינה ונודעה לעזור לצמיחת עסקים קטנים. מספקת הלוואה דרך כספי הבנקים והמדינה ערבה להלוואה.  מספקת הלוואה של עד 500,000 ₪ לעסקים קטנים, ו 8% מהיקף המכירות של עסקים בינוניים או עד 8,000,000.

קרן הסוכנות היהודית– קרן הנתמכת ע"י תורמים מקהילות יהודיות מכל העולם ומעודדת צמיחה כלכלית בישראל. מספקת הלוואות בתנאים אטרקטיביים עד 400,000 ₪, בערבות חלקית של הסוכנות היהודית אל מול הבנק המלווה.

קרן פועלים לעסקים –  קרן שהוקמה ע"י בנק הפועלים בשיתוף עם כלל ביטוח, מציעה הלוואות בתנאים אטרקטיביים עד 500,000 ₪ או עד 10% ממחזור ההכנסות השנתי.

קרן נתן לעסק בהקמה –  קרן פילנתרופית המעניקה הלוואות לעסקים חדשים או בהקמה בלבד, עד 240,000 ₪ ללא ריבית ועם החזרי תשלום נוחים.

הלוואות חוץ בנקאיות – קרן המגייסת את האשראי לצורך מימון ההלוואות ממשקיעים שונים המקבלים את הריבית שבעל העסק משלם. אותה הקרן מעניקה פתרון בעיקר לבעלי העסקים המעוניינים לאחד הלוואות של מספר בנקים וכן מעניקים אשראי גבוה יותר מאשר הקרנות השונות. הלוואות עד 1,000,000 ש"ח לתקופה של עד 6 שנים, ריבית קבועה של בין 5%-8% וללא פיקדון.

הלוואה לפער תזרימי – אישור הלוואה תוך 72 שעות, הלוואה של עד 500,000 ש"ח בהחזר של 12 תשלומים עם אפשרויות חידוש. יתרון לעסקים שאושרו במסלול של אחת מקרנות המימון לעסקים קטנים.

להתמצא במבוך האשראי

אין ספק שלהגיש בקשה להלוואה הוא תהליך לא פשוט, אשר דורש הבנה ועבודה רבה על מנת לעבור את המשוכות ולקבל את ההלוואה הנכספת. 
אובילגו מתמחה בהגשת בקשות להלוואות- בעלת ניסיון כ-7 שנים בתחום וגיוס אשראי של מעל 100,000,000 ₪.
החברה מורכבת מצוות של רואה חשבון, אנשי מדיה וכלכלן, בעלי ידע רב, נסיון והבנה של כל שלבי התהליך המפרך של בקשת ההלוואה.

אובליגו תלווה אתכם לכל אורך התהליך להשגת הלוואה נכונה לעסק, פרוסה למספר שנים בתנאים אטרקטיביים.

הכנת תכנית עסקית מקצועית ומסודרת בליווי רואה חשבון מוסמך, הכוללת דוחות כספיים, נתונים בנקאיים, דוחות ותחזיות אשר מציגות את החזון והתמונה העתידית של העסק שלכם, ומסבירה כיצד העסק יחזיר את ההלוואה.

התנהלות שוטפת מול הבנקים ונציגי הקרנות השונות-   הקרן בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים, קרן הסוכנות היהודית ועוד. הצגת מסמכי חובה, דוחות כספיים, נתונים בנקאיים וכל שאר המסמכים הדרושים והקמת חשבון בנק להלוואה המתקבלת. פנו אלינו למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ.  

צריכים הלוואה?

להגשת בקשה מקצועית להלוואה יש צורך בהכנה ובהגשת תכנית עסקית מקצועית. 

השאירו פרטים ונעשה זאת עבורכם 

הניסיון שצברנו יעבוד גם בשבילכם!

מעל 100 מיליון שקל !

0

הסכום שגייסנו עד היום

שנים של הצלחות

מעל 4 שנים

של הצלחה בגיוס הלוואות

צוות יועצים מקצועי

2 מומחים

ויועצים ללקיחת הלוואה

מאות לקוחות מרוצים

גלילה למעלה
אובליגו הלוואות לעסק

להלוואה בתנאים מעולים השאירו פרטים